Мунварта просить лучан зафарбовувати рекламу наркотиків на стінах

Департамент муніципальної варти звертається до усіх громадян міста Луцька, керівників установ, підприємств та організацій, голів ОСББ з проханням зафарбовувати незрозумілі на перший погляд інтернет-адреси, які з’являються на фасадах своїх чи відомчих будівель.

Відповідне прохання розмістили на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької місько ради.

«Адже електронні посилання на ці сайти – це перша ланка збуту наркотичних засобів як для дорослих, так і дітей», — зауважили у мунварті.

Також департамент муніципальної варти просить усіх лучан, які помітили осіб, що здійснюють такі написи, спробувати їх сфотографувати з метою подальшого розпізнавання та негайно повідомляти в поліцію за номером телефону 102.

«Реклама наркотичних засобів на фасадах будинків, парканах, установах та організаціях різної форми власності – такими є прикрі реалії сьогодення українських міст, зокрема і міста Луцька. Більшість з нас, неодноразово бачили на перший погляд нерозбірливі написи на фасадах будівель, які насправді є адресами сайтів та телеграм-каналів, де можна замовити наркотики», — йдеться у повідомленні.

Як додають, протягом останніх декількох років силами департаменту муніципальної варти Луцької міської ради, громадських організацій, комунальних служб, органів поліції та мешканців міста неодноразово проводились заходи та акції по зафарбовуванню та ліквідації написів з рекламою наркотиків.

«Працівники департаменту муніципальної варти регулярно виявляють на території міста надписи адрес Telegram-каналів, які рекламують наркотичні речовини. За сприяння департаменту було зафарбовано близько 30 графіті з рекламою наркотиків у 2021 році, та 96 у 2020 році», — повідомили у департаменті.