Маленький волинянин переніс другу важку операцію в Індії

Артемко Січковський із Турійська переніс другу важку операцію в Індії. Завдяки оперативному втручанню хлопчик може нормально дихати під час сну.

Про це повідомляє Вісник і Ко.

Тетяна Січковська з Турійська, що на Волині, одразу після народження сина чи не щодня чула від лікарів, що Артемко не доживе до завтра. Малюк до двох з половиною років фактично ріс у медпалатах.

Маля народилося із дуже рідкісною патологією – синдром П’єра Робена. Дитина не могла самостійно дихати під час сну. Один випадок цієї хвороби трапляється на 8,5 тисяч людей. Таких діток легко упізнати ззовні – у них ніби стесані підборіддя через занадто коротку нижню щелепу. У бадьорому стані Артемчик мало відрізнявся від своїх ровесників, а от сон для нього становив смертельну небезпеку. Хлопчик задихався, тож спати мусив зі спеціальним дихальним пристроєм та під пильним наглядом.

Кілька тижнів тому Артем переніс ще одну важку операцію в Індії, це вже другу. Тепер він може повністю дихати.

Хоча на цьому всі труднощі, на жаль, не завершуються. Адже у хлопчика в результаті перенесеного у перші дні після народження стафілококу одна ніжка стала на чотири сантиметри коротшою за іншу. Все тому, що частина кістки зовсім зруйнувалася.

Тетяна мріє, що одного дня вони неодмінно вирішать і цю проблему із здоров’ям. На цю операцію, як і на попередні, знову доведеться збирати кошти з усіх усюд. Адже сім’я – багатодітна, а мама може розраховувати лише на себе.

Реквізити для допомоги: Приватбанк 4149 4991 5648 8247 Січковська Тетяна Миколаївна.