За одинадцять днів Паралімпіади Україна здобула 98 медалей

На XVI літніх Паралімпійських іграх у Токіо для збірної україни завершився одинадцятий змагальний день.

4 вересня наша команда здобула 4 медалі — 3 срібні та 1 бронзову, передає Укрінформ.

Паралімпійське «срібло» в активі веслувальниці Марини Мажули (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL1), представників легкої атлетики Ігоря Цвєтова (біг на 200 метрів, T35) і Оксани Ботурчук (біг на 200 метрів, T12), «бронза» у стрільця Василя Ковальчука (пневматична гвинтівка, мікст, 50 метрів, SH2).

Загалом наші паралімпійці мають у Токіо 98 медалей (24, 47, 27). У передостанній день змагань Україна втратила п’яте місце у медальному заліку. Українських паралімпійців випередили спортсмени із Нідерландів, які за підсумками змагального дня здобули дві золоті нагороди.

Україна на даний момент перебуває на шостому місці.

Лідирує на Паралімпіаді збірна Китаю — 200 медалей (93, 57, 50). На другому місці представники Великої Британії — 122 (41, 38, 43).

Національна паралімпійська збірна України виступає в Токіо у 15-ти видах спорту. Це — бадмінтон, веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, пауерліфтинг, параканое, паратриатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо та фехтування на візках. Склад команди — 143 параатлети.

XVI літні Паралімпійські ігри завершаться завтра, 5 вересня.